Никола Дашић, председник Привременог органа града Крагујевца и Радомир Ерић, члан комисије Привременог органа, посетили су данас још једно успешно породично предузеће, „Гранит“. Реч је о предузећу које је основано 1990. године и које се бави продајом и производњом грађевинског материјала.

Град Крагујевац као индустријски град је задовољан развијеном привредом коју има. „Гранит“ је још један пример успешног породичног предузећа које има 30 запослених. Укључени су и у послове градње у Крагујевцу. И у овом случају имамо један позитиван одговор на све оно што локална самоуправа ради, један добар однос са привредом, са људима који послују, од брзог издавања грађевинских дозвола до свих осталих процедура за које је сада потребно много мање времена – казао је Дашић.