Градска управа за друштвене делатности упућује трећи Јавни позив за подношење захтева за признавање права на накнаду дела трошкова боравка деце у предшколским установама чији је оснивач друго правно или физичко лице за радну 2023/2024. годину.

Позивају се родитељи, старатељи, усвојитељи или хранитељи деце која се налазе на Изводу из листе чекања, односно на Закључку о додатном бодовању и рангирању деце за коју је поднета допуна документације од 61. 8791 бодова закључно са 61.8271  односно на Закључку од 100 до 61.8271 бодова, да Градској управи за друштвене делатности поднесу захтев за признавање права на накнаду дела трошкова боравка деце у предшколским установама чији је оснивач друго правно или физичко лице за радну 2023/2024. годину

Захтев се подноси на обрасцу који се може преузети на званичној интернет страници града Крагујевца: www.kragujevac.ls.gov.rs (Документи – Обавештења - Јавни позиви) и на пријемном шалтеру Писарнице. Попуњен захтев са очитаном личном картом подносиоца захтева или са фотокопијом личне карте предаје се на пријемном шалтеру Писарнице, у холу зграде Органа града Крагујевца, Трг слободе бр. 3, у периоду од 11.12.2023. године закључно са 22.12.2023. године.

Захтеви се могу доставити и путем поште. Захтеви достављени електронском поштом неће бити узети у разматрање. Родитељи могу предавати захтеве и након истека рока, с тим што ће приоритет имати родитељи из наредног објављеног јавног позива.

Додатне информације које се односе на овај Јавни позив, Извод из листе чекања и расположиви капацитети приватних предшколских установа можете погледати на линку www.kragujevac.ls.gov.rs као и на телефон 034/302 288.