У МЗ Маршић у току су радови на асфалтирању дела Улице Соње Маринковић. Вредност инвестиције је око 4,3 милиона динара, а извођач радова је Предузеће за путеве на основу уговора потписаног са Градском управом за развој и инвестиције.

Радове је данас обишао Дејан Ружић, в.д. начелника Градске управе за развој и инвестиције и том приликом нагласио да је ово још једна од оних дугих улица које деценијама чекају асфалт.

Радимо у складу са обећањем које је Никола Дашић дао као градоначелник. Сваке године најдуже и највеће улице ћемо радити парцијално с обзиром да свака од њих изискује озбиљна финансијска улагања како би цела била урађена. Да не бисмо велики део буџета потрошили само на једну улицу, сваке године ћемо асфалтирати по неколико стотина метара, а радове ћемо наставити и следеће године, поручио је Ружић и додао да ће у Улици Соње Маринковић ових дана бити асфалтиран део дужине 370 и ширине четири метра.