У МЗ Велико Поље, механизација Сектора нискоградње ЈКП Шумадија, данас асфалтира  Улицу Цветка Кољковића у дужини од 280 и ширини четири метара чија је вредност 4,3 милиона динара. Радове је обишао Мирослав Петрашиновић, члан Привременог органа града.

Још једна улица у низу континуираног темпа којим механизације ЈКП Шумадија и ПЗП, користећи повољне временске услове, асфалтирају градске и приградске саобраћајнице. Претходних дана асфалтиране су улице у Белошевцу, Илићеву, Маршићу а данас се је на реду Улица Цветка Кољковића у МЗ Велико Поље, казао је Мирослав Петрашиновић, члан Привременог органа. Екипе предузећа су свакодневно на терену јер је то одговоран однос према нашем граду и нашим суграђанима који ћемо наставити. Одговорна политика бившег градоначелника Дашића створила је у буџету довољно средстава да можемо да инвестирамо у путну инфраструктуру а то је нешто што је на периферији и најбитније, поред реконструисаних и новоизграђених спортских игралишта и игралишта за децу које смо урадили, казао је Петрашиновић и подсетио да се годишње  асфалтира преко 80 километара нових путних правца, нових улица. То је оно чиме смо се представили нашим суграђанима од почетка и како ћемо наставити и убудуће, истакао је он.

Користећи повољне временске прилике имамо могућност да и средином децембра радимо на терену и асфалтирамо. За Улицу Цветка Кољковића дужине 280 метара и ширине четири метара утрошиће се 200 тона асфалне масе, каже Марко Радисављевић, шеф Сектора нискоградње ЈКП Шумадија, истичући да је улица имала очувани камени материјал, без слабих делова коловозне конструкције па није било потребе за захтевним припремним радовима.