У складу са Пословником о раду Привременог органа, јавна седница заказује се на сваких 15 дана а на којој се разматрају тачке из надлежности Скупштине града, имајући у виду да Привремени орган има и надлежности извршних органа, казала је Сузана Павловић, секретар Привременог органа.

На 29. седници Привременог органа усвојен је Локални акциони план за унапређење положаја особа са инвалидитетом на територији града Крагујевца за период од 2023-2025.године, затим Одлука о утврђивању назива улице у Милана Вукоса у МЗ Станово а због истека мандата досадашњем вршиоцу дужности директора Градске туристичке организације Крагујевац усвојено је решење о престанку, али и решење о именовању Бојана Павловића за вршење те дужности. Решењем је именован и члан Надзорног одбора Друштва за посебне намене, а реч је веома вaжном Друштву које се наставља на јавно приватно партнерство у области енергетске ефикасности, јер је јавни партнер у обавези да га оснује и именује свог представника, појаснила је Павловић.