У парку Илина вода, постављено је ново дечије игралиште које је град опремио уз подршку донатора. Игралиште на коме су деца уживала у дружењу са Деда Мразом и аниматорима, обишао је Предраг Стевовић, члан Привременог органа града Крагујевца.

Рад локалне самоуправе на отвореној спортској инфраструктури су препознали донатори који су нам помогли да све ово направимо, а да град не кошта ништа. Срећан сам због тога што овде имамо преко 300 квадрата корисне површине са одговарајућом подлогом и пуно справа. Сигуран сам да ће ново дечије игралиште употпунити садржаје у овом парку који ће значити и мештанима овог дела града као и посетиоцима, тако да верујем да смо урадили добар посао – казао је Стевовић.