Председник Привременог органа, Никола Дашић и саветник Привременог органа града Крагујевца, Александар Лазовић вечерас су обишли службе које дежурају у новогодишњој ноћи, Полицијску управу Крагујевац, Ватрогасно - спасилачку бригаду и Завод за ургентну медицину.

Као и претходних година, и ове године имамо дежурне службе које брину о грађанима Крагујевца. Полицијска управа Крагујевац, Ватрогасно - спасилачка бригада и Завод за ургентну медицину су службе које су и вечерас у приправности и велико ми је задовољство што све одлично функционише и овом приликом им се захваљујем на томе, истакао је Никола Дашић. Грађани треба да цене посао којим се ове службе баве и дати им подршку јер су вечерас на радном задатку иако им је то у опису посла. Све службе које смо вечерас обишли важна су нам карика у ланцу једне државе, комплетног система у коме живимо и захваљујући томе грађани су ноћас безбедни јер имамо службе које могу у сваком тренутку да реагују, рекао је Никола Дашић.

Жеља свим грађанима Крагујевца је да у наредној години али и у годима које следе постигну што више успеха на свим пољима али оно што је најважније јесте да сви будемо доброг здравља. Град Крагујевац је у претходном периоду пуно градио. Жеља је да наставимо да градимо како би Крагујевац опстао као град кранова и да на најбољи могући начин потврди статус регионалног центра, закључио је Никола Дашић.