Традиционално на Бадњи дан, у сусрет најрадоснијем хришћанском празнику, Божићу, Никола Дашић, председник Привременог органа града Крагујевца и Мирослав Петрашиновић, члан Привременог органа града Крагујевца унели су бадњак у зграду Градске управе. Својим сарадницима и свим грађанима Крагујевца, поред здравља и породичне среће, Дашић је пожелео да наставе да раде и остварују још боље резултате.

У сусрет најрадоснијем хришћанском празнику Божићу желим свима да у ово време сачувамо ону људскост коју имамо, веру у људе, љубав, заједништво, слогу, јединство, јер то су вредности које су нам најважније, и са смогнемо снаге  у наредном периоду, сви заједно, да се боримо да нашој деци, свим нашим суграђанима обезбедимо лепшу и бољу будућност, лепшу садашњост, да нађемо нову енергију и снагу да нас још бржим корацима поведе напред – казао је Дашић.