Другог дана Божића, традиционално, у Улици Јанка Веселиновића одржана je „Rock & roll улица од срца“. Хуманитарно – музичка манифестација у организацији Дома омладине и ГТО Крагујевац под покровитељством града, осмишљена као породично дружење уз рок свирку, одржава се другу годину за редом. Од 11.00 до 15.00 сати наступали ауторски бендови Навигатори, Фрактал и My own word.

Крагујевац и Крагујевчани су поново показали да су отвореног духа и срца, спремни да помогну,  покажу хуманост и солидарност. Новац прикупљен ове године намењен је деци оболелој од најтежих болести и подршку њиховим породицама. Одржавању овогодишње манифестације придружио се НУРДОР – Национално удружење родитеља оболеле од рака.

Средства прикупљена на „Rock & roll улици од срца“, прошле године донирана су Центру за развој услуга социјалне заштите ''Кнегиња Љубица''.