Председник Привременог органа града Крагујевца Никола Дашић са сарадницима данас је организовао још један отворени пријем, први у овој години.

Пријем је и овога пута организован без претходног заказивања а данас се до 16.00 сати пријавило 36 грађана.

Директна комуникација са грађанима нам је изузетно важна јер ствара простор за дијалог, омогућава увид у стварне потребе, бриге и ставове грађана и што је најзначајније представља повратну информацију у циљу доношења бољих одлука, казао је Никола Дашић.

Он је рекао да је само прошле године, на отвореним пријемима, разговарао са близу 300 суграђанки и суграђана, што је допринело не само већој ефикасности рада Градске управе, већ је кроз добијене предлоге и сугестије утицало и на унапређење квалитета живота у нашем граду, закључио је Никола Дашић.