Предраг Стевовић, члан Привременог органа града Крагујевца, обишао је новоизграђено дечије игралиште испред зграде Месне заједнице у насељу Илићево. Игралиште је урађено у складу са Правилником о безбедности дечијих игралишта, а укупна вредност радова износи близу милион динара.

Илићево је једнo од већих насеља у граду, веома живо и са много деце, тако да је ово једно од важнијих дечијих игралишта. Имамо среће да је данас лепо време и игралиште је пуно малишана са којима сам био у прилици да попричам о свему и чујем њихове жеље. Оне су мале, али за нас су највеће, истакао је Стевовић.

Овом приликом Стевовић је обишао издвојено одељење ОШ „Милутин и Драгиња Тодоровић“ у месној заједници Илићево како би видео шта још локална самоуправа може да уради везано за одговарајућу спортску опрему потребну за обављање активности на часовима физичког васпитања, као и шта је потребно од спортске инфраструктуре у самој школи.