Градска управа за комуналне послове уводи привремени режим саобраћаја на делу Улице Саве Ковачевића (од раскрснице улица Саве Ковачевића и Миодрага Влајића Шуке до раскрснице улица Саве Ковачевић и Браће Николић) дана 23. фебруара 2024. године у временском интервалу од 18:00 до 19:00 часова.

У наведеном периоду забрањује се динамички и стационарни саобраћај за сва моторна возила, док ће возила јавног транспорта путника на линији са ознаком 9 (Ћифтина ћуприја – Цветојевац) бити усмерена из Улице Саве Ковачевића десно у Улицу Миодрага Влајића Шуке на кружни ток, затим лево у ул. Лепенички булевар (право на кружни ток „КРСТ“), затим лево у ул. Браће Николић, па десно на општински пут 91-25 ( Л-325) и даље регистрованом трасом, а у повратку са Општинског пута 91-25 (Л-325) лево у ул. Браће Николић, затим десно у ул. Лепенички булевар, десно у Миодрага Влајића Шуке, затим лево у ул. Саве Ковачевића и даље регистрованом трасом.

За време измене режима саобраћаја возила ће користити постојећа регистрована аутобуска стајалишта.