Спортска хала ’’Гордана Гоца Богојевић’’ у Великом парку један је од објеката који је претрпео последице прошлогодишњих поплава које су погодиле целу Србију. Велика количина падавина уништила је паркет. Град Крагујевац је определио додатна средства Спортском привредном друштву ''Раднички'' за санацију паркета, део средстава за материјал обезбеђен из донација а део од осигуравајуће куће. Почетак радова на реконструкцији паркета обишао је Предраг Стевовић, члан Привременог органа Крагујевца.

Спортска хала ’’Гордана Гоца Богојевић’’ један је од најважнијих градских спортских објеката и представља срце спорта у Крагујевцу. Прошлогодишње поплаве потпуно су уништиле паркет  и било је потребно да што пре отпочнемо са реконструкцијом како би се овај важан спортски капацитет вратио у употребу, каже Предраг Стевовић, члан Привременог органа града Крагујевца. Трудићемо се да се радови у најкраћем року заврше, додао је он и истакао да је хала у Великом парку угостила бројна спортска такмичења и друге манифестације поред свакодневних тренажних активности спортских организација и клубова као и рекреативаца. За санацију паркета спортског објекта опредељена су средства у висини од преко два милиона динара, од којих је 1,2 милиона динара из буџетских резерви града. Део средстава за материјал обезбеђен је из донација а део је од осигуравајуће куће, рекао је Стевовић.

Веома смо задовољни што се отпочело са реконструкцијом паркета у хали ‘’Гордана Гоца Богојевић’’ у Великом парку а нарочито због тога што ћемо је још мало утегнути и средити, будући да се од изградње 2009. године није улагало, каже Иван Милошевић из СПД Раднички. Надамо се да ће до друге половине марта радови бити готови јер ће реновирањем овог спортског објекта, после 15 година, и млади и старији спортисти и рекреативци имати квалитетније услове за рад и тренинге.

У хали “Гордана Гоца Богојевић” одржане су многобројне спортске, културне, забавне и сајамске манифестације. Укупна површина хале је 1.489 метара квадратних метара и има све што је неопходно за професионалне спортисте и рекреативце. Терен површине нешто више од хиљаду квадрата и покретне трибине задовољавају све услове за одржавање спортских такмичења.