Након обимних радова, данас је отпочело асфалтирање улице Стефана Здравковића у МЗ Виногради. Радове су обишли Дејан Ружић, члан Комисије Привременог органа града Крагујевца и Зорица Ђорић, в.д начелница Градске управе за комуналне послове.

Улица Стефана Здравковића се асфалтира у дужини од 310 метара, ширине 5 метара. Биће уграђено 280 тона асфалтне масе, а вредност инвестиције износи 7,8 милиона динара.

Пре ових радова, ЈКП „Водовод и канализација“ је извршио радове на реконструкцији водоводне линије у дужини од 370 метара, укупне вредности 16,7 милиона динара. План је да радимо истим темпом као што смо радили у претходном мандату. Дакле, не стајемо са радовима. Машине ЈКП Шумадије, након што данас заврше радове у овој улици, наставиће радове у Густава Крклеца и Бениној улици – казао је Ружић.

Марко Радисављевић, руководилац Сектора нискоградње ЈКП Шумадије каже да су у овој улици извршени обимни радови који су почели прошле године, ископани су канали, зацевљен је већи део доњег дела улице где се раније дешавало доста удеса, слетања возила у канале, Водовод је заменио комплетну водоводну линију.