На основу закључка Привременог органа града Крагујевца Јавна расправа о Нацрту одлуке о буџету за 2024.годину почела је у понедељак 4.марта и трајаће до 11. марта до 9.00 сати.

Нацрт одлуке о буџету града Крагујевца за 2024.годину, истакнут је на званичном сајту града Крагујевца, адреса www.kragujevac.ls.gov.rs и огласној табли Градске управе града Крагујевца.

Позивају се заинтересоване институције, организације и појединци да узму учешће у јавној расправи о Нацрту одлуке о буџету града Крагујевца за 2024. годину, као и да своје примедбе и предлоге доставе на један од следећих начина: на е-mail javnaraspravabudzet@kg.org.rs, убацивањем у кутију за предлоге која се налази у холу приземља Градске управе града Крагујевца, Трг слободе број 3, 34000 Крагујевац или и у писаној форми упућивањем на адресу Градске управе за финансије и јавне набавке, Трг слободе број 3, 34000 Крагујевац.

Сви предлози и сугестије које стигну до 11. марта 2024.године, до 9.00 часова, сматраће се благовременим. Извештај о спроведеној јавној расправи ће бити објављен на веб презентацији Града, пре подношења Предлога одлуке о буџету града Крагујевца за 2024. годину, Скупштини града на разматрање и усвајање.