Предшколске установе „Нада Наумовић“ и „Ђурђевдан“ расписале се Јединствени јавни конкурс за пријем деце на целодневни боравак у предшколске установе чији је оснивач град Крагујевац за радну 2024/2025. годину. У складу са расположивим капацитетима број слободних места у вртићима ПУ Ђурђевдан је 271, а у вртићима ПУ Нада Наумовић 127. Заинтересовани родитељи који желе да своју децу упишу у неко од обданишта предшколских установа чији је оснивач град Крагујевац, захтев са  документацијом могу да предају у периоду 11- 22. марта 2024. године лично у канцеларији у улици Првослава Стојановића бр. 10Б (Стара радничка колонија) сваког радног дана од 09.00 до 14.00 сати или путем поште на адресе предшколских установа „Нада Наумовић“ на адресу Саве Ковачевића бр 30. и „Ђурђевдан“ на адресу Првослава Стојановића бр 10, локал бр 7.

Захтев се може поднети и електронским путем, на линку www.euprava.gov.rs на порталу еУправе Републике Србије налази се линк Помоћ, где је објашњен начин попуњавања електронске пријаве.

На основу захтева и предате неопходне документације Комисија ће најкасније до 30. априла 2024. године извршити бодовање и рангирање и утврдити и објавити Прелиминарну листу бодовања и рангирања и Прелиминарни списак примљене деце.

Захтеви за пријем деце на целодневни боравак (Образац 1) могу се преузети на интернет страницама града Крагујевца

ПУ „Нада Наумовић“ (www.nadanaumovic.rs), ПУ „Ђурђевдан“ (www.pudjurdjevdan.edu.rs) или непосредно у канцеларији у улици Првослава Стојановића број 10, Крагујевац.