На територији Града, екипе Јавног комуналног предузећа Шумадија Крагујевац, у складу са Програмом одржавања комуналне инфраструктуре, у среду, 20. марта, обављају следеће радове:

- враћање у пређашње стање раскопаних површина под асфалтом у улицама Светозара Марковића (МЗ 1.мај), Лазе Маринковића и Тимочка (МЗ Стара радничка колонија)

- припрема за асфалтирање Улице Миленка Вукадиновића (МЗ Станово) и дела Улице Драгољуба Миловановића Бене од Улице Булевар краљице Марије до Дурмиторске улице (МЗ 21.Октобар)

- поправка оштећене и уградња недостајуће вертикалне сигнализације на територији МЗ Центар и МЗ Ердоглија

- постављање табли са називом улица на територији МЗ Велике Пчелице и МЗ Дулене

- ручно чишћење и прочишћавање пешачких стаза, тротоара и платоа, као и сакупљање папира са јавних зелених површина и машинско чишћење коловоза у складу са Програмом одржавања јавне хигијене

- дневно прање улица Булевар краљице Марије (МЗ Ердоглија) и Краља Милана IV (МЗ Вашариште)

- орезивање дрвореда у улицaма Љубише Богдановића (МЗ Станово) и Ибарских рудара (МЗ Палилуле)

- кошење уређених зелених површина на територији МЗ Вашариште, МЗ Станово и МЗ Белошевац

- замена светиљки јавног осветљења које нису у функцији на територији МЗ Сушица и отклањање кварова на мрежи јавног осветљења на територији Града.