У складу за захтевом једне трећине одборника Скупштине града, испоштовали смо све одредбе Пословника, и одржали седницу по хитном поступку али није било кворума. Све оно што Пословник као такав предвиђа ми смо као представници владајуће структуре испоштовали, рекао је председник Скупштине града Ивица Момчиловић.

У складу са Пословником, након првог одлагања, одложили смо ову седницу за 72 сата где ће одборници имати прилику да поново обезбеде кворум.

Иначе на дневном реду седнице била је једна тачка дневног реда а то је Предлог решења о стављању ван снаге Решења о давању сагласности за закључење споразума о накнади на непокретности које су биле предмет административног преноса експропријације, а реч је о решењу које је усвојено пре годину дана.