Председник Скупштине града, Ивица Момчиловић данас је са представницима свих политичких партија које учествују у раду градског парламента обавио разговоре везане за чланство у скупштинским одборима. Момчиловић је оценио да је приступ свих учесника био конструктиван па је договорен састав за више од половине одбора, по кључу који је дефинисала стручна служба, а сразмерно броју гласова које су политичке странке или коалиције освојиле на изборима.

Важно је да смо постигли консензус око одбора за буџет који је вероватно и најважнији одбор, а очекујем да ћемо и у наставку разговора, које планирамо за следећу недељу постићи коначан договор око учешћа у скупштинским одборима – казао је Момчиловић. Он је најавио да ће редовна седница Скупштине града бити одржана крајем априла.