Улазак  фудбалера Радничког 1923 у полуфинале Купа Србије историјски је успех крагујевачког клуба. У знак захвалности за до сада постигнуте успехе који је Раднички 1923 увео у историју и знак подршке за предстојећу утакмицу, за фудбалере, менаџмент клуба и стручни тим, градоначелник Крагујевца Никола Дашић и члан Градског већа за спорт Предраг Стевовић организовали су пријем у градској кући.

Раднички 1923 је већ ушао у историју јер је постигао до сада највећи резултат, будући да је прошле године прославио сто година постојања. Крагујевац ће у среду у полуфиналу најпрестижнијег националног Купа да подржи свој Раднички, казао је градоначелник Никола Дашић, позвао Крагујевчане свих узраста да дођу на ''Чика Дачу'' и покажу фудбалерима Радничког колико су важни свом граду и клубу јер су донели много радости направивши резултат најбољи у историји крагујевачког фудбала.

Пред нама је историјска утакмица, пун стадион и већи мотив момцима не треба да коначно заиграмо финале, казао је генерални директор ФК Раднички 1923 Игор Конатар. Са четвртом позицијом у Супер лиги Србије имамо реалне шансе за пласман у Европу, казао је Конатар и истакао да је пред фудбалерима још шест финала и десетак бодова који нам гарантују историју – излазак нашег клуба и нашег града у Европу, што је непроцењиво, поручио је он.

Фудбалски клуб Раднички 1923 први пут у историји у полуфиналу националног Купа, а успех ће бити када уђемо у финале, каже тренер фудбалера Радничког 1923, Феђа Дудић. Зато ћемо дати све од себе у среду да из утакмице са Војводином изађемо као победници. Знамо да нас не очекује лаган посао јер знамо о каквој се екипи ради. Крагујевац очекује спектакл и знамо да ће Крагујевац тај дан да размишља само о фудбалу, казао је тренер Радничког 1923 и позвао Крагујевчане да у среду подрже фудбалере Радничког 1923, захваливши се на пријему чиме нам је указано поштовање и подршка за све што радимо за град и клуб.