Сваки вид политичке борбе је на један начин легитиман само је питање да ли се налази у оквиру основних начела и оквирима доброг укуса, рекао је градоначелник Крагујевца Никола Дашић, коментаришући наставак прве редовне седнице, на којој одборници опозиције своје време за расправу по тачкама дневног реда предвиђено Пословником користе за ћутњу.

Скупштинска већина је на челу са председником Скупштине града желела да пружи шансу дијалогу. Они су тражили да се разговара о локацији коју је Град Крагујевац откупио како би своје земљиште комплетирао и могао да се бави инвестицијама на том простору, додао је градоначелник Дашић и поручио да грађани не морају да брину јер ће скупштинска већина да обезбеди да се све одлуке које су битне за функционисање града Крагујевца, донесу на време.