Свечаном скупштином, Удружење грађана „Ветерани Војне полиције Србије“ обележило три године постојања. Поред многобројних ветерана, чланова породица погинулих и представника ПУ Крагујевац, скупштини је присуствовао и државни секретар, Зоран Антић, а у име Града присутнима се обратила проф. др Анђелка Стојковић, заменица председника Скупштине Крагујевца.

Данас је важан дан за Удружење јер обележева три године постојања али и за Крагујевац град отвореног срца за људе којима треба пружити подршку а посебно за људе који су нас бранили током Нато агресије, истакла је проф. др Анђелка Стојковић. Придружујем се мислима свих ових људи и породицама погинулих јер су у најтежим временима били уз свој народ. Зато им дугујемо захвалност са жељом да нам се страдања више никада не понове, поручила је проф. др Стојковић.

Свечаном скупштином, данас обележавамо три године постојања Удружења које је формирано са циљем да окупи све припаднике Војне полиције без обзира на јединце, рекао је Јовица Станковић, председник Удружења грађана „Ветерани Војне полиције Србије“. До сада смо много тога реализовали а у плану је да 22. јуна организујемо Mеморијални турнир посвећен свим жртвама ратова 90-их година, а након тога органозоваћемо изложбу под називом „Војник и полицајац у одбрани отаџбине 1998-1999. године“, најавио је Станковић.