Град Крагујевац и Канцеларија за младе настављају са летњим активностима за децу и младе. Овај програм, који се успешно организује од 2016. године, деци и младима пружа могућност да активно проведу летње месеце кроз различите спортске, едукативне и забавне садржаје.

Организатори програма „Лето у граду“ за ову годину обећавају незаборавно искуство за све који летњи распуст проводе код куће јер ће бити у прилици да стекну нова знања, вештине и пријатељства.

Млади могу да се пријаве и за више активности а то могу урадити путем званичне интернет странице Града Крагујевца и Канцеларије за младе, као и путем друштвених мрежа и вибер заједнице. Пријаве су отворено до 07.јула до 14.00 сати. Све активности реализују се у периоду од 10. јула па до краја августа.

ЛИНК: Пријава за Лето у граду