У МЗ Велико Поље у току су радови на уређењу дечијег игралишта које изводи предузеће „Шумадија д.о.о“. Реч је о једном од првих дечијих игралишта које је урађено 2020. године у складу са Правилником о безбедности дечијих игралишта које је у међувремену вандализовано, готово у потпуности.

Радове на овом игралишту обишао је Предраг Стевовић, члан Градског већа за спорт који је казао да ће вредни радници предузећа „Шумадија д.о.о“ завршити овај посао за неколико дана. Стара и уништена тартан подлога се замењује новом, а комплетан мобилијар који је оштећен биће реконструисана и враћена на игралиште. Љуљашка која је поломљена биће замењена новом. Вредност радова је нешто преко милион динара.

Настављамо да радимо на уређењу спортских терена и дечијих игралишта, трудимо се да имамо континуитет, и да радимо равномерно, у градским и сеоским срединама – поручио је Стевовић.