Градоначелник Никола Дашић организовао је данас још један пријем за грађане без претходног заказивања. До 16.00 сати пријавило се близу 60 суграђанки и суграђана који су били у прилици да градоначелнику и његовим сарадницама изнесу своје проблеме.

Организовали смо данас још један отворени пријем за суграђане којима је потребна подршка градских званичника у решавању проблема, рекао је градоначелник Никола Дашић. Устаљена пракса једномесечних разговора без претходног заказивања омогућила је ефикасније решавање комуналних и других проблема, попут оних везаних за рад одређених служби. Грађани често не знају како да остваре своја права, али у претходном периоду смо им у томе значајно помогли, посебно у области социјалне заштите. Јако је важно да се боље разумемо ради заједничког циља, унапређења живота у нашем граду, казао је Дашић и уједно се захвалио грађанима који су данас поделили своје примедбе, предлоге и бриге.