Екипе Сектора нискоградње ЈКП „Шумадија“ изводе завршне радове на асфалтирању Улице Браће Рибникар и дела Улице Светолика Младеновића у Месној заједници Виногради. Укупна вредност радова је око седам милиона динара.

Завршну фазу радова на асфалтирању улица у Месној заједници Виногради обишла је Зорица Ђорић, в.д. начелница Градске управе за комуналне послове. Као и у претходном периоду, у складу са утврђеним приоритетима савета месних заједница, Градска управа за комуналне послове наставља са интезивним радовима на унапређењу комуналне инфраструктуре у МЗ Виногради. У претходном периоду завршени су радови на атмосферској канализацији и асфалтирању Улице Стефана Здравковића и асфалтирање улица Баје Секулића, Исидоре Секулић, Слободана Марковића и Радоја Радовановића, зашта је утрошено око 10 милиона динара.

Сектор нискоградње ЈКП „Шумадија“ изводи завршне радове на асфалтирању Улице Браће Рибникар у дужини од 375 метара и дела Улице Светолика Младеновића у дужини од око 45 метара. У претходном периоду извршили смо комплетан ископ улица, уваљан је нов камени материјал а шахте су издигнуте на коту, рекао је Томислав Урошевић, пословођа у ЈКП „Шумадија“.