Пријаве за бесплатне обуке из основа дигиталног маркетинга и видео продукције и снимања почеле су данас и трају до 12. септембра. Обуке су део пројекта MMS HUB чији је циљ стварање креативног простора за продукцију висококвалитетног садржаја као и оснаживање и унапређење вештина младих у области дигиталних медија.

Обука за дигитални маркетинг покрива кључне аспекте дигиталног маркетинга, друштвене мреже, стварање бренда, аналитику и стратегије за повећање online присутности као и мерење успешности. Полазници ће научити како да развију и имплементирају ефикасне дигиталне кампање и оптимизују своје маркетиншке стратегије.

Обука из области видео продукција и снимање обухвата основне технике снимања, монтаже и постпродукције видео материјала. Учесници ће имати прилику да се упознају са најновијим алатима и технологијама у индустрији, као и да стекну практичне вештине потребне за креирање професионалног видео садржаја.

За обуке могу да се пријаве представници/це организација цивилног друштва које у фокусу имају младе, затим студентских организација и парламената као и  млади до 30 година који желе да унапреде своје вештине у овим областима, без обзира на претходно искуство.

Обуке ће се реализовати у два циклуса а заинтересовани се могу пријавити оnline до 12.септембра до 10 сати.  ЛИНК ЗА ПРИЈАВУ

Све додатне могу се добити у Канцеларију за младе путем е-маила kzmkragujevac@kg.org.rs

Пројекат MMS HUB спроводи Град Крагујевац у партнерсту са удружењем VIBE а уз финансијску подршку Министарства туризма и омладине.