Последњег дана 20. Шумадијског сајма пољопривреде одржана је изложба приплодних говеда сименталске расе на којој је учествовало 19 одгајивача са 68 грла. Одгајивачи су се такмичили у три категорије и то првотелке, јунице и краве, а проглашена је најбоља колекција, као и шампионка сајма.

По оцени комисје за најбоља су проглашена грла власника Милана Милетића из Петровца и то у категорији крава, Данијеле Вићентијевић из Водица у категорији првотелки и Горана Пантића из Илићева у категорији јуница. За шампионку 20. Шумадијског сајма пољопривреде проглашена јуница Горана Пантића, који је освојио главну награду а чији је дародавац млекара Мегле.

Изложбу је под покровитељством града Крагујевца, организовало Удружење одгајивача говеда симнеталске расе „Шумадија“, а пехаре је уручила др Снежана Живановић Катић, чланица Градског већа за одрживи и равномерни развој села и града.