Деца различитих старосних група, чланови Џудо клуба „Раднички 034“ у овој години су после реконструкције, добили адекватан простор за свакодневно тренирање. Уз финансијску подршку града Крагујевца, постављена је нова расвета, урађена нова подлога и остали радови који су значајни за њихово вежбање.

Град Крагујевац је уложио у реконструисање сале у којој Џудо клуб „Раднички 034“ скоро годину дана тренира малишане. Поред сале, реконструисали смо и тересу где је урађена хидроизолација чиме смо створили боље услове за рад тренера са децом којих је, са поносом могу да кажем, све више, рекао је Предраг Стевовић, члан Градског већа за спорт. Начин на који тренер Ана Марија води клуб, води ка томе да у будућности деца која тренирају стекну потребне вештине и буду у прилици да представљају свој град, државу јер је то један од циљева. Џудо клуб „Раднички 034“ једини је у Крагујевцу који учи децу овом борилачком вештином и због тога ће му Град и у наредном периоду помоћи. Ово је један сјајан почетак а ова деца заслужују и више, казао је Стевовић.

Клуб постоји веће пет година и уз подршку челника града Крагујевца, родитеља и Спортског савеза опремили смо салу са новим подлогама, расветом, уредили зидове и сада деца имају одличне услове за тренирање, рекла је тренер Џудо клуба „Раднички 034“ Ана Марија Милојевић. Почетком године учествовали смо на такмичењима на ком су деца освојила десетак медаља што нам је и циљ. Јако је важно да не одустају од тренинга и турнира са жељом да у будућности сви израсту у праве борце, рекла је Ана Марија Милојевић.