Након консулатација са шефовима одборничких група, Ивица Момчиловић, председник Скупштине града заказао је трећу редовну седницу Скупштине града за четвртак, 24. октобар са почетком у 9,00 сати.

На дневном реду ове седнице наћи ће се урбанистички акти, планови детаљних и генералних регулација који се највећим делом односе на изградњу Северне обилазнице.

Момчиловић је истакао да ће се на дневном реду наћи и тачке које прате текуће послове предузећа чији је оснивач град, као што су разматрање и усвајање финансијских извештаја, измене финансијских извештаја и годишњих програма пословања тамо где је потребно, одлуке о расподели добити, покрићу губитака, одређивању назива улица, као и предлог одлуке о сарадњи града Крагујевца са грчким градом Катерини.