Gradska izborna komisija, na sednici održanoj 16. marta 2022. godine u 15.00 časova, donela je Rešenje o imenovanju člana i zamenika člana Gradske izborne komisije u proširenom sastavu na predlog podnosioca proglašene Izborne liste ZAJEDNO ZA VOJVODINU – VOJVOĐANI (DEMOKRATSKI SAVEZ HRVATA U VOJVODINI, ZAJEDNO ZA VOJVODINU), Rešenje o imenovanju člana i zamenika člana Gradske izborne komisije u proširenom sastavu na predlog podnosioca proglašene Izborne liste MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI – Srpska stranka Zavetnici, Rešenje o imenovanju člana i zamenika člana Gradske izborne komisije u proširenom sastavu na predlog podnosioca proglašene Izborne liste BORIS TADIĆ – AJMO LjUDI – SOCIJALDEMOKRATSKA STRANKA – NOVA STRANKA – 1 OD 5 MILIONA – TOLERANCIJA SRBIJE – ‘’UJEDINjENI POKRET ZELENIH SRBIJE’’ – BOŠNjAČKA GRAĐANSKA STRANKA – BOŠNJAČKA GRAĐANSKA STRANKA – STRANKA CRNOGORACA.

Navedena Rešenja objavljena su na sajtu Republičke izborne komisije, od kada su počeli da teku rokovi od 48 časova za podnošenje prigovora Republičkoj izbornoj komisiji.

Na sednici je usvojen i Zapisnik sa desete sednice.