Na devetoj sednici Gradske izborne komisije, održanoj 11. marta 2022. godine, doneto je Rešenje kojim se konstatuje da član i zamenik člana postaju deo posebnog sastava Gradske izborne komisije grada Kragujevca u proširenom sastavu, za sprovođenje izbora za predsednika republike, imenovani na predlog Koalicije Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve kao i Rešenje kojim se konstatuje da član i zamenik člana postaju deo posebnog sastava Gradske izborne komisije grada Kragujevca u proširenom sastavu, za sprovođenje izbora za predsednika republike, imenovani na predlog KOALICIJE ZA KRALjEVINU SRBIJU – DSS.

Rešenja su objavljena na sajtu Republičke izborne komisije, od kada su počeli da teku rokovi od 48 časova za podnošenje prigovora Republičkoj izbornoj komisiji.

Na sednici je usvojen i Zapisnik sa osme sednice.