Na sedmoj sednici Gradske izborne komisije, održanoj 10. marta 2022. godine, doneto je Rešenje o imenovanju člana i zamenika člana Gradske izborne komisije u proširenom sastavu na predlog podnosioca proglašene Izborne liste Boško Obradović – Srpski pokret DVERI – POKS – Miloš Parandilović – Patriotski blok za obnovu Kraljevine Srbije i Rešenje o imenovanju člana i zamenika člana Gradske izborne komisije u proširenom sastavu na predlog podnosioca proglašene Izborne liste Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István – Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor.

Rešenja su objavljena na sajtu Republičke izborne komisije, od kada su počeli da teku rokovi od 48 časova za podnošenje prigovora Republičkoj izbornoj komisiji.

Na sednici je usvojen i Zapisnik sa šeste sednice.