Недавно завршена акција Улепшај некоме матуру Канцеларије за младе града Крагујевца добила је партнера у реализацији нових донирања матурских хаљина, одела, обуће, аксесоара (накита, ташни, ешарпи, кравата…). Наиме, Канцеларија за младе града Крагујевца и BIG fashion Крагујевац центар, организују заједничку акцију прикупљања гардеробе за матуранткиње и матуранте који нису у могућности да је приуште и на тај начин ће се придружити акцији „Улепшај некоме матуру“. Хаљине, одела, обућу, аксесоаре (накит, ташне, ешарпе, кравате…) бивши матуранти могу донети u Big fashion од петка до недеље, 19. до 21. маја  у периоду од 12 до 17 сати.

Гардероба која се донира потребно је да буде чиста и уредна.

Посетиоци који учествују у овој акцији, добиће ваучер са погодностима за куповину  у радњама  Jeordie's Kрагујевац, Јасмин парфимерија, Галилео и Тудорс.