У Министарству туризма и омладине Републике Србије са министром Хусеином Мемићем састао се помоћник градоначелника за туризам, Стефан Булатовић и том приликом разговорао о развоју туристичких потенцијала града Крагујевца и улагањима у туристичку инфраструктуру.

Министарство туризма и омладине већ дуже време опредељује средства за различите пројекте који имају за циљ оснаживање туристичке инфраструктуре наше земље. Крагујевац је свакако један од градова који се својим стратешким пројектима позиционира као важна локација на туристичкој мапи Србије, па самим тим део је планова овог Министарства за улагања у његову туристичку инфраструктуру.

Ово је био први у низу најављених састанака између представника Града Крагујевца и Министарства туризма и омладине на којима ће се разматрати и договарати развој нових пројеката који ће побољшати туристичку слику града и учврстити позицију Крагујевца на туристичкој мапи Србије.