Град Крагујевац - Градска управа за друштвене делатности објавила је Списак предшколских установа чији је оснивач друго правно или физичко лице које испуњавају услове за закључење уговора са Градом ради уписа деце чији родитељи остварују право на накнаду дела трошкова боравка деце у предшколској установи за радну 2023/2024. годину

Са приватним предшколским установама град Крагујевац ће закључити уговор о међусобним правима и обавезама за радну 2023/2024. годину у року не дужем од 15 дана од дана објављивања овог Списка на огласној табли Градске управе за друштвене делатности.

Списак је објављен у Службеном листу града Крагујевца, на огласној табли Градске управе за друштвене делатности и на званичној интернет страници града Крагујевца на линку.