Радови на реконструкцији Авантура парк на Шумаричком језеру су завршени, тако да сви љубитељи ове врсте забаве од сада поново могу да уживају у његовом садржају.

Авантура парк на Шумаричком језеру две године није био у функцији због проблема са носећим стубовима, казао је члан Градског већа за спорт, Предраг Стевовић, приликом данашњег обиласка реконструисаног авантура парка. Ребаланс буџета који је усвојен на последњој седници Скупштине града, омогућио је да корекцијом на 1,7 милиона динара СПД Раднички у потпуности реконструише авантура парк. Главна четири носећа стуба су замењена, тако да очекујем да ће он наставити да ради пуним капацитетом још дуги низ година. Нашим суграђанима су сада на располагању комплетни садржаји оба авантура парка, а надам се да ће ови сунчани дани потрајати како би почетак летње сезоне у Крагујевцу употпунили и отварањем базена, поручио је Стевовић.