Дамјан Срејић, члан Градског већа за равномерни и одрживи развој села и града и Зорица Ђорић, начелница Градске управе за комуналне послове, обишли су данас Горње Јарушице, на позив мештана овог села, где су поплаве направиле велику штету на сеоским путевима.

Након санације штете у граду, приоритетних локација, прелазимо на рад по сеоским месним заједницама. Штета је углавном пријављена, идемо по приоритетима у санацију. Молим грађане за разумевање, ситуција је тешка свуда, решаваћемо један по један проблем, само нам треба времена и све ће бити враћено у претходно стање. Поред градских фирми биће ангажоване и приватне фирме које су лиценциране за овакве послове – казао је Срејић.

Жарко Димитријевић, представник Савета МЗ Горње Јарушице захвалио се представницима града који су се брзо одазвали се на позив мештана овог села и изашли на терен. Штете има у засеоку Домановићи, Ћирићи, Димитријевићи, на путу који повезује цркву са центром села и путу који повезује Горње Јарушице и Чумић.