Деца из села Јабучје надомак Крагујевца од данас ће имати простор резервисан само за њихову игру, јер je уређен простор, покошена трава и постављене љуљашке, клацкалице и пењалица.

И ово дечије игралиште као и у Новом Милановцу, град није ништа коштало, јер је реч о справама које је предузеће Шумадија доо у потпуности репарирало и сада су као нове, рекао је члан Градског већа за спорт Предраг Стевовић. Око 30-оро деце из Јабучја до сада нису имала дечије игралиште а њихова срећна лица чине да се и ми осећамо поносно, јер ово је један од најлепших послова које радимо, поручио је Стевовић.

Наредне недеље крећу и грађевински послови везани за дечије игралиште у Белошевцу, увелико се ради у Месној заједници Лепеница, најавио је он и додао да су обилне и честе падавине омеле рад на дечијим игралиштима, тако да град Крагујевац сад чека велики посао како би се урадило све што је планирано.